Close

Godziny otwarcia: Pn-Pt 11:00 – 18:00, Sob 10:00 – 14:00

WYPOŻYCZALNIA

W naszych sklepach znajdują się rowery i sprzęt najlepszej klasy. Oprócz zakupu, oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów wyścigowych, toreb do przewozu rowerów, kół i siodeł.

WYPOŻYCZALNIA

W naszych sklepach znajdują się rowery i sprzęt najlepszej klasy. Oprócz zakupu, oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów wyścigowych, toreb do przewozu rowerów, kół i siodeł.

Klienci, którzy planują przesiąść się na rower wyścigowy a nie mają pewności czy będą się czuli pewnie, mogą skorzystać z naszej wypożyczalni rowerów wyścigowych. Zanim zdecydują się na kupno wymarzonej szosy, mogą wcześniej sprawdzić komfort jazdy na rowerze wyścigowym, wypożyczając dostępne u nas rowery szosowe w różnych opcjach czasowych. Będzie to test i świetna podpowiedź na jaki rower warto się zdecydować. Wypożyczalnia to także idealna opcja dla osób, których rowery uległy uszkodzeniu a mają w planach treningi czy wyścigi i nie chcą odpuszczać czy robić przerw.

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce włoskiej firmy Scicon, produkującej profesjonalne torby do transportu rowerów, z której produktów korzystają zawodowe teamy kolarskie, posiadamy w swojej ofercie handlowej torby do transportu rowerów zarówno miękkie jak i twarde. Taką torbę klienci mogą też u nas wypożyczyć, aby zabezpieczyć rower np. podczas podróży samolotem. Torby świetnie się sprawdzają również w podróży autem czy pociągiem, zwłaszcza te w wersji miękkiej, idealnie pomogą zabezpieczyć rower podczas transportu a jednocześnie zapewniają łatwość manewrowania bagażem.

W naszej wypożyczalni dysponujemy też kołami do rowerów wyścigowych. Skorzystanie z możliwości wypożyczenia kół wyższego modelu, np. karbonowych, może być idealną okazją do sprawdzenia szerszych zakresów treningowych czy też wypracowania lepszego wyniku podczas wyścigu. Wypożyczenie i przetestowanie kół jest idealnym testem przed dokonaniem inwestycji w sprzęt wyższej klasy. Dobór siodła do swoich warunków anatomicznych jest bardzo ważne. Wypożyczenie siodła i możliwość przetestowanie danego modelu upewni o dobrym wyborze przed dokonaniem zakupu konkretnego modelu.