Close

Godziny otwarcia: Pn-Pt 11:00 – 18:00, Sob 10:00 – 14:00

NEUTRALNY SERWIS MAVIC

Charakterystyczne żółte samochody na wyścigach kolarskich.

NEUTRALNY SERWIS MAVIC

Charakterystyczne żółte samochody na wyścigach kolarskich.

W 1973 r. kultowe żółte samochody Mavic po raz pierwszy pojawiły się na wyścigu kolarskim Paryż-Nicea. Mavic stworzył Neutralną Pomoc w peletonie bez względu na sponsora, narodowość czy ranking, stając się niezbędnym elementem imprez kolarskich na całym świecie. Charakterystyczne żółte samochody Neutralnego Serwisu MAVIC znane są na całym świecie. Neutralny Serwis MAVIC obsługuje od lat największe wyścigi szosowe, z Tour de France i Tour de Pologne włącznie. Harfa-Harryson jako Neutralny Serwis MAVIC zapewnia również serwis dla kolarzy zawodowych i amatorów, podczas wyścigów rozgrywanych na szosie.

Dwa samochody Neutralnego Serwisu MAVIC obsługują najważniejsze wyścigi w Polsce, z Tour de Pologne na czele. Zawsze jesteśmy pierwsi tam, gdzie zawodnik potrzebuje wsparcia technicznego a jego wóz teamowy znajduje się jeszcze za peletonem. Pomoc z żółtych samochodów w takich momentach przesądza o zwycięstwie w wyścigu. Neutralny Serwis MAVIC zbiera na bieżąco informacje jak zachowują się i pracują koła MAVIC. Podczas wyścigów, koła Mavic poddawane są ciągle ekstremalnym testom a informacje o ich pracy przekładają się na ciągłe udoskonalenie produkcji. Dlatego też koła MAVIC cieszą się w środowisku zawodowców opinią niezawodnych.

Nasz Neutralny Serwis Mavic obsługują byli kolarze, gdyż oni najlepiej wiedzą jak poruszać się samochodami podczas wyścigu, tak aby nie tworzyć zagrożenia dla kolarzy. Jacek Bodyk – szef Neutralnego Serwisu Mavic, były kolarz, sprinter, ścigał się nie tylko w Reprezentacji Polski (5 miejsce Mistrzostw Świata Stuttgart), ale także w grupach zawodowych we Francji oraz w Lampre we Włoszech. Podczas swojej kariery wygrywał ponad 200 razy. Jacek Gardy – były zawodnik Dolmelu Wrocław, który osiągał wysokie wyniki w kategoriach młodzieżowych.

Zamów Neutralny Serwis MAVIC na wyścig:
Jacek Bodyk: j_bodyk@o2.pl  /  Jacek Gardy: jacek.gardy@wp.pl