Close

Godziny otwarcia: Pn-Pt 11:00 – 18:00, Sob 10:00 – 14:00

SERWIS HARFA-HARRYSON

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w serwisie rowerów oraz osprzętu rowerowego. Jesteśmy byłymi zawodowymi kolarzami i w swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zawodowe, znajomość materiałów oraz pracy sprzętu.

SERWIS HARFA-HARRYSON

Od ponad 25 lat specjalizujemy się w serwisie rowerów oraz osprzętu rowerowego. Jesteśmy byłymi zawodowymi kolarzami i w swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie zawodowe, znajomość materiałów oraz pracy sprzętu.

W naszym serwisie wykonujemy profesjonalnie usługi w zakresie napraw i montażu rowerów, przede wszystkim szosowych z napędem tradycyjnym oraz najnowocześniejszym elektronicznym, rowerów triathlonowych, MTB, DH oraz miejskich.

Stale szkolimy się bezpośrednio w najlepszych fabrykach sprzętu rowerowego. Jesteśmy w stałym kontakcie z serwisami głównych fabryk, co gwarantuje nam dostęp do informacji o najnowszych rozwiązaniach technologicznych i funkcjonowaniu sprzętu. Wszystkie te elementy gwarantują jakość wykonania usług na najwyższym poziomie. 

Nasz główny mechanik zajmujący się serwisem i montażem rowerów wyścigowych i triathlonowych to Jan Faltyn – utytułowany kolarz z Dolemu Wrocław, były Vice Mistrz Świata w Kolarstwie Torowym z 1977 w San Cristobal. Niezwykle precyzyjny i dokładny. Napęd po jego serwisie pracuje perfekcyjnie. Każdy rower szykuje jak swój własny przed najważniejszym startem. 

Rowerami MTB i DH zajmuje się profesjonalnie Krzysztof Zakowicz – zawodnik specjalizujący się w Downhillu – wytrwały, nie lubiący porażek, dopatrzy się każdej nieprawidłowości w pracy tłumika czy amortyzatora. W serwisie pracujemy tylko przy pomocy profesjonalnych narzędzi oraz preparatów smarowych, w które zaopatrujemy się bezpośrednio w fabrykach, z którymi współpracujemy.

Usługi custom

Budujemy rowery zgodnie z konkretnymi wymaganiami klienta. Specjalizujemy się w montażu rowerów szosowych wyścigowych oraz MTB pod zamówienia klientów, zarówno z oferowanych przez naszą firmę grup napędowych i kół, jak również z powierzonych części.


Centralny serwis kół Mavic MSC


Zapewniamy wszystkim użytkownikom kół Mavic poczucie pewności i bezpieczeństwa. Harfa-Harryson jest wyłącznym przedstawicielem produktów Mavic w Polsce już od ponad 25 lat. Przez ten cały czas prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kół Mavic. W tym okresie zaufało nam wiele tysięcy użytkowników, począwszy od zawodowych kolarzy po rekreacyjnych użytkowników rowerów. 

My, Harfa-Harryson, jako wyłączny dystrybutor Mavic w Polsce, jesteśmy jednocześnie jednym z kilkudziesięciu autoryzowanych serwisów Mavic na świecie. Aby zapewnić najwyższy poziom serwisu kół Mavic (wymiany obręczy i szprych), według norm i technologii fabrycznych, przy użyciu wyłącznie specjalistycznych przyrządów oraz odpowiednich pomiarów, wszystkie koła wyczynowe naprawiane są wyłącznie w naszym serwisie kół Mavic – Harfa-Harryson. 

Przez te wszystkie lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie w naprawach kół MAVIC, a nasze kwalifikacje podnosimy systematyczne na specjalistycznych szkoleniach technicznych w fabryce Mavic we Francji. Dzięki temu robimy wszystko, aby każde naprawione koło w serwisie Mavic nie zawiodło podczas najważniejszych startów.Serwis amortyzatorów


Prowadzimy specjalistyczny, profesjonalny serwis amortyzatorów przede wszystkim Rock Shox oraz hamulcy Avid. Wykonujemy przeglądy, regulacje, indywidualne ustawienia, montujemy części zamienne itp. Zawsze rekomendujemy, aby zapoznać się dokładnie z kartą gwarancyjną, zwracając szczególną uwagę na instrukcję obsługi i konserwację.

Serwis kół Enve

Jesteśmy również agentem sprzedaży kół Enve w Polsce. W naszym serwisie dajemy również wsparcie dla produktów Enve. Uwaga: warto zarejestrować swoje koła na enve.com – w programie crash replacement i korzystać ze wsparcia jakie daje producent.


Szkolenia serwisowe


Jesteśmy pionierem w Polsce w zakresie organizacji i przeprowadzania szkoleń serwisowych dla mechaników rowerowych w podstawowym i zaawansowanym zakresie. Z uwagi na ogromne doświadczenie zawodowe, lata praktyki, bieżące szkolenia u producentów w ich serwisach fabrycznych dysponujemy potencjałem aby szkolić profesjonalistów w tym wymagającym zawodzie.

Zapraszamy do kontaktu z serwisem:
serwis@harfa-harryson.com.pl