Close

Godziny otwarcia: Pn-Pt 11:00 – 18:00, Sob 10:00 – 14:00

CUSTOM BIKE

Od wielu lat specjalizujemy się w budowaniu rowerów wyścigowych według indywidualnych wymagań klientów.

CUSTOM BIKE

Od wielu lat specjalizujemy się w budowaniu rowerów wyścigowych według indywidualnych wymagań klientów.

W budowaniu rowerów wyścigowych jesteśmy specjalistami od ponad 25 lat. Jesteśmy byłymi kolarzami zawodowymi, wykorzystujemy swoje doświadczenie i lata pracy ze sprzętem rowerowym w profesjonalnym montażu rowerów do treningów czy wyścigów. Doświadczenie, lata szkoleń w najlepszych fabrykach i wypracowane kontakty z topowymi dostawcami osprzętu, pozwalają nam dobierać optymalne rozwiązania sprzętowe, komponować, budować i serwisować najwyższej klasy rowery szosowe.

Przed „uszyciem roweru na miarę” konsultujemy się z klientem i wspólnie z nim dopasowujemy najbardziej optymalną opcję sprzętową tak, aby wizja klienta była spójna z jego oczekiwaniami oraz zakresami treningowymi czy sportowymi. Planowanie wspólne z klientem i konsultowanie ma na celu maksymalne dopasowanie wybranego osprzętu do budowy anatomicznej klienta i przyszłej efektywności i satysfakcji z jazdy, zachowując aspekt komfortu i bezpieczeństwa

Przed przekazaniem klientowi budowanego roweru, szczegółowo sprawdzamy pozycję klienta na rowerze. Oceniamy czy wszystkie parametry są spójne, czy praca na rowerze jest optymalna. Zdarza się, że i na tym bardzo ważnym etapie, dokonujemy zmian nie tylko ustawienia, pozycji ale również osprzętu. Perfekcja w wykonaniu usługi to podstawa zadowolenia klienta z dokonanej inwestycji i podjętych decyzji. Mamy satysfakcję kiedy wiemy, że klient w pełni skorzysta na naszego doświadczenia i będzie czerpał radość z treningów czy wyścigów.

Więcej informacji na:
sklep@harfa-harryson.com.pl